کانال آبی پوشان

دانلود آهنگ های جدید

دانلود آهنگ های محبوب جدید

14-11-1393

تیشرت هتلی استقلال طرح چیریکی

تیشرت هتلی استقلال طرح چیریکی

پارچه لاینر دار - لوگو پیرینتی - کیفیت: A

تیشرت هتلی استقلال طرح چیریکی
قیمت : 298000
مطالب پیشنهادی
811 بازدید بار 27th آگوست 2022 hadi دانلود آهنگ بدون نظر

گروه مهندسی تیوان متخصص در طراحی ساخت و اجرای سازه های ثابت و متحرک است. مجموعه تیوان از سال ۱۳۹۷ کار خود را با افراد با تجربه در زمینه های معماری و عمران آغاز کرد و بعد از گذشت ۳ سال رزومه ای عالی در سراسر ایران بدست آورده است.

متریال قابل استفاده در این نوع سازه ها عمر مفید بالایی دارند و نسبت به سازه های دیگر مقرون به صرفه تر هستند.

استفاده از این سازه ها در تمامی اقلیم های آب و هوایی کاربردی و عمر بالایی دارد. پارچه پی وی سی که در این محصولات استفاده می شود قدرت کشش بسیار زیادی داشته و در مقابل وزن بار در هر متر مربع ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن تحمل میکند.

پرکاربردترین محصولات سازه های چادری در زیر به اختصار توضیح داده شده است.

سقف متحرک : سازه هایی متحرک و قدرت پوشش بالا که باعث می شود در هر زمانی سقف را برداشته و از آسمان بهره ببریم. سقف متحرک برقی به کمک یک ریموت باز و بسته شده و فضایی متفاوت را برای ما ایجاد می کند.

برای پوشش سقف استخر، سقف تراس و سقف کافه رستوران از این محصول استفاده می شود. سازه از جنس فولاد و پارچه ای از جنس پی وی سی با عمر بالا و کشش زیاد دارد.

سایبان پارکینگ : در فضاهای شهری مجتمع ها و ادارات معمولا دارای ضای بازی برای پارک کردن ماشین ها هستند. در یک فضای بدون پوشش می توان سایبان پارکینگ با ظرفیت بالا طراحی و اجرا کرد. با داشتن سایبان پارکینگ در محوطه در شرایط بارانی و برفی ماشین ها کاملا تمیز می مانند و البته عمر ماشین به سبب داشتن سایبان افزایش می یابد.

علاوه بر این سایبان ها فضایی بسیار زیبا را از نظر بصری ایجاد می کنند.

سایبان پارکینگ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
برچسب ها

دیدگاه شما در مورد این مطلب